zabiegi
wyszczuplające

Chcesz wyglądać szczupło i atrakcyjnie. Nie lubisz męczyć się na siłowni i spędzać setek godzin na bieganiu lub aerobiku. Mamy dla Ciebie łatwiejszy i przyjemniejszy sposób by pozbyć się kilku zbędnych kilogramów. Przyjdź do nas na serię masaży wyszczuplających, a już w kilka tygodni poczujesz się lekko.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY BAŃKAMI CHIŃSKIMI
Alternatywa do endermologii. Istota zabiegu polega na wytworzeniu podciśnienia, które powoduje wciągnięcie skóry do bańki. Masaż rewelacyjnie działa na proces oczyszczania organizmu, a dzięki temu stymuluje go do walki z cellulitem. Zabieg posiada również działanie lecznicze i znakomicie usuwa blokady energetyczne. Po serii masażu antycellulitowego następuje widoczna redukcja tkanki tłuszczowej. Widocznie zmniejszają się obwody ciała, a skóra na Twoich biodrach, brzuchu, udach lub ramionach staje się bardziej sprężysta i jędrniejsza. Następuje również oczyszczenie organizmu z toksyn i nadmiaru tkanki tłuszczowej, oraz poprawa konsystencji i barwy skóry. Może być on stosowany na całe nogi, pośladki i plecy. Najlepsze efekty daje seria zabiegów.

MASAŻ MODELUJĄCY WSPOMAGAJĄCY ODCHUDZANIE
Bardzo pomocny przy odchudzaniu. Polega na rozbijaniu mas tłuszczowych opornych na działanie diety. Wykonywany na określone partie ciała (do wyboru: uda, pośladki, biodra, brzuch, ramiona). Jest intensywnym masażem porównywalnym do masażu sportowego. Stosuje się w nim odpowiednie chwyty (techniki) dopasowane indywidualnie do klientów, które pobudzają procesy metaboliczne. Masaż ten jest także pomocny w walce z cellulitem. Najlepsze efekty przynoszą masaże wykonywane w serii.

MASAŻ IZOMETRYCZNY (UDA/POŚLADKI/BRZUCH)
Polega na intensywnym modelowaniu napiętych mięśni (skurcz izometryczny). Dzięki temu masażowi możemy wymodelować sylwetkę (np. podnieść pośladki, wyszczuplić talię). Masaż ten dobroczynnie wpływa liftingująco i ujedrniająco na poszczególne partie ciała. Najlepsze efekty przynoszą masaże wykonane w serii.

DRENAŻ LIMFATYCZNY MANUALNY
Jedna z najskuteczniejszych i najbardziej popularnych metod walki z cellulitem. Stosowane są specjalne chwyty, które wykonywane są zgodnie z kierunkiem przepływu płynów limfatycznych w kierunku serca. Są to powolne, przypominające odruch czerpania, ruchy okrężne dłoni o bardzo małej sile nacisku. Częste powtórzenia tych chwytów w obrębie jednego zabiegu prowadzi do pobudzenia pracy naczyń limfatycznych a tym samym do zwiększenia ich aktywności, co z kolei trwale zwiększa zdolność transportową limfy. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i relaksujący, działa oczyszczająco na organizm. Szczególnie dobre efekty daje u osób, które intensywnie ćwiczą, co dodatkowo pomaga w spalaniu uwolnionych toksyn i tłuszczy. Ponieważ poprawia krążenie, jest bardzo wskazany dla kobiet wykonujących pracę wymagającą długotrwałego stania lub siedzenia. Zabieg pozwala likwidować obrzęki oraz uczucie ciężkich, zmęczonych nóg.

DERMOMASAŻ
Dermomasaż jest odpowiednikiem masażu ręcznego, często stosowanego w fizykoterapii. Jest to nowoczesny zabieg polegający na oddziaływaniu na skórę i podskórną tkankę łączną równocześnie stymulacji mechanicznej i podciśnienia. Głowica zabiegowa zasysa w podciśnieniu fałd skóry, który dodatkowo jest rozmasowywany przez zewnętrzne ruchome rolki głowicy. Efektem zabiegu jest likwidacja cellulitu dzięki rozbiciu komórek tłuszczowych, co daje się zaobserwować przez widoczną redukcję obwodu ciała. Jednocześnie dermomasaż usprawnia krążenie wewnątrztkankowe, eliminuje toksyny, przyspiesza rozkład tłuszczu (lipolizę) w głębokich warstwach tkanki podskórnej, zmniejsza retencję wody oraz wspomaga regenerację skóry i w widoczny sposób wspomaga przywrócenie jędrności skórze. Wielokierunkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu (w różnym stopniu zaawansowania) ale również redukcję lokalnych otłuszczeń i ujędrnienie skóry, jednym słowem przywraca harmonię sylwetki.

Sugerowana ilość zabiegów: likwidacja cellulitu: 2-3 razy w tygodniu, utrwalenie efektu i zapobiegawczo: 1-3 razy w miesiącu.
Zabiegi należy przeprowadzać z częstotliwością 2-3 razy w tygodniu. Zauważalnie zmniejszenie cellulitu osiąga się po co najmniej 8 zabiegach. Liczba zabiegów uwarunkowana jest fazą cellulitu, wiekiem i ogólną kondycją klienta. Po zlikwidowaniu cellulitu zabiegi z częstotliwością 1-3 razy w miesiącu w celu zapobiegania nawrotowi.

ULTRADŹWIĘKI
– SKUTECZNY SPOSÓB NA WALKĘ Z CELLULITEM
Ultradźwięki są doskonałym narzędziem jeżeli chodzi o problem pomarańczowej skórki. Wraz z ćwiczeniami i odpowiednią dietą potrafią zdziałać cuda. Ich działanie w zwalczaniu cellulitu polega przede wszystkim na przyśpieszaniu metabolizmu oraz procesu rozpadu komórek tłuszczowych. Równocześnie zwiększają one ukrwienie i poprawiają krążenie skóry. W trakcie zabiegu na miejsca problematyczne zostaje nałożony specjalny preparat, następnie przykładana jest głowica emitująca fale ultradźwiękowe, które penetrują głębiej tkankę w celu zwiększenia absorpcji kosmetyków oraz preparatów leczniczych w głąb skóry. Ciepło wytworzone przez ultradźwięki odpręża skórę i mięśnie. Ultradźwięki przyspieszają również metabolizm i rozpad komórek tłuszczowych, zwiększają ukrwienie i poprawiają krążenie. Dzięki temu skutecznie wspomagają odchudzanie i redukują cellulit. Ultradźwięki są absolutnie bezinwazyjne, mogą być stosowane nawet na najbardziej wrażliwej skórze. Innowacyjne zastosowanie technologii ultradźwiękowej do kształtowania linii ciała daje wymierne efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. W opinii Klientów zabieg posiada właściwości energetyzujące, przywraca siły witalne i redukuje stres.

Sugerowana ilość zabiegów: 4-8 zabiegów, raz w tygodniu, dla podtrzymania efektu: 1x w miesiącu

IPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA
Terapia ultradźwiękowa pozwala na wykonanie delikatnego masażu w głębi tkanek, który pobudza krążenie i przepływ limfy oraz lokalną przemianę materii jak również usprawnia wymianę komórkową, dzięki czemu organizm lepiej przyswaja związki odżywcze i pozbywa się szkodliwych produktów przemiany materii. Ultradźwięki poprzez efekt termiczny działają znieczulająco i odprężają mięśnie. Poprawiają sprężystość tkanek zewnętrznych skóry. Zabiegi ultradźwiękami niskich częstotliwości skierowane są głównie na zmniejszenie komórek tłuszczowych i poprawienie stanu tkanki łącznej na udach, pośladkach i brzuchu. Szeroko stosowane są w walce z cellulitem – wygładzają grudki. Zabieg ultradźwiękami dobrze działa na skórę, a jednocześnie jest praktycznie nieodczuwalny dla pacjentki.

EFEKTY PO ZABIEGU:
– redukcja tkanki tłuszczowej w miejscu wykonania zabiegu
– zmniejszenie obwodu ciała
– wymodelowanie i wysmuklenie sylwetki
– redukcja cellulitu
– przywrócenie krążenia w komórkach tłuszczowych
– podniesienie pośladków
– poprawa napięcia skóry.

Czas trwania zabiegu:
ramiona – 15 min, boczki – 20 min, brzuch -20 min, całe uda – 80 min,
pośladki – 20 min.

Sugerowana ilość zabiegów: 1 zabieg/tydzień. Najlepsze efekty daje 5-10 zabiegów w połączeniu z podczerwienią lub dermomasażem.