zabiegi
Pielęgnacyjne
na stopy

Zadbane stopy są tak samo istotne jak nowa fryzura czy modna torebka. Piękne i wypielęgnowane dodają nieodpartego uroku. Właściwa pielęgnacja polega na utrzymaniu higieny, usuwaniu zrogowaconego i suchego naskórka i stosowaniu odpowiednich środków pielęgnacyjnych, także na wypielęgnowanych paznokciach.

PEDICURE PODSTAWOWY

Zabieg pielęgnacyjny dla stóp obejmujący namoczenie nóg w specjalnych solach, skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. Z dobrze namoczonych stóp usuwa się także za pomocą frezarki zrogowaciały i suchy naskórek, koryguje pęknięcia suchej skóry szczególnie z okolicy pięt i palcy. Zabieg jest bezbolesny, precyzyjny, wykorzystanie frezów różnej wielkości pozwala na dotarcie do każdego miejsca na stopie. Pedicure klasyczny kończy się wtarciem osuszeniem stóp i wtarciem balsamu. Na dodatkwoe życzenie klientki wykonujemy malowanie paznokci stóp klasycznym lakierem, lakierem hybrydowym SHELLAC lub wykonujemy zabieg żelami naturalnymi ALESSANDRO.

PEDICURE LECZNICZY

Jest to rozszerzony zabieg pedicure podstawowego o usuwanie odcisków, nagniotków czy modzeli. Pedicure leczniczy wykonujemy także przed założeniem klamry na wrastający paznokieć.

KLAMRY NA WRASTAJĄCE PAZNOKCIE

Korekta wrastającego paznokcia za pomocą klamry możliwa jest we wszystkich stadiach wrastania paznokcia. Wcześniej wrastające paznokcie korygowało się podczas bolesnych zabiegów chirurgicznych, teraz klamra założona w gabinecie kosmetycznym koryguje paznokieć bez używania skalpela. Często tylko jednorazowe założenie klamry powoduje spłaszczenie paznokcia i jego prawidłowy wzrost. Zabieg ten jest znacznie mniej bolesny, przynosi od razu ulgę, pacjent może swobodnie założyć obuwie i poruszać się bezboleśnie tuż po zabiegu.

REKONSTRUKCJA PAZNOKCIA METODĄ ARKADY

Metoda korekcji wrastających paznokci Kostką Arkady to przełom w dziedzinie podologii. Innowacyjne narzędzie medyczne stworzone od podstaw przez Adriana Arkadę, to opatentowany, polski wynalazek, który umożliwia bezpieczne i skuteczne wyleczenie problemu wrastających paznokci. Wykonana z najwyższej jakości stali chirurgicznej pozwala na przeprowadzenie nieinwazyjnego zabiegu, przynoszącego natychmiastową ulgę w bólu. Dodatkową zaletą jest także efekt estetyczny – w przypadku kobiet, w większości przeprowadzonych zabiegów możliwe jest zdobienie lub malowanie płytki paznokcia. Kostka Arkady cieszy się coraz większą popularnością wśród pacjentów dotkniętych tym schorzeniem, gdyż umożliwia całkowite wyleczenie oraz pozbycie się uciążliwego dyskomfortu. Aż 15% populacji cierpi z powodu wrastających paznokci – Metoda Arkady pomogła już wielu pacjentom. Ich zdrowie i zadowolenie jest dla twórcy narzędzia najlepszym dowodem na to, że Kostka Arkady to absolutna rewolucja w leczeniu wrastających paznokci.