stylizacja
paznokci

ŻELE NATURALNE
Żele na paznokcie naturalne ALESSANDRO – ta stylizacja paznokci polega na oczyszczeniu płytki paznokcia oraz nałożeniu i utwardzeniu w specjalnej lampie ze światłem UV kilku warstw żelu: warstwy bazowej utwardzającej i chroniącej płytkę paznokcia, warstwy kolorystycznej i warstwy nabłyszczająco-ochronnej. Żele ALESSANDRO są bez zapachu, łatwo i dokładnie się aplikują, dają możliwość uzyskania pięknego i mocnego połysku bez polerowania. Klientka może zdecydować, czy chce aby jej paznokieć wyglądał jak naturalny, można wykonać manicure żelowy french lub kolorowy (do dyspozycji kilkadziesiąt kolorów). Manicure żelowy świetnie utrzymuje się na paznokciach krótkich jak i bardzo długich.

LAKIEROWANIE HYBRYDOWE
Lakierowanie hybrydowe Shellac jest alternatywą dla kobiet, które nie mają czasu na codzienne poprawianie podniszczonego lakieru tradycyjnego lub nie chcą zakładać tipsów. Formuła Shellac (połączenie lakieru z elastycznym żelem UV) została wynaleziona i opatentowana jako specjalny lakier, którego trwałością możemy cieszyć się nawet przez 2-3 tygodnie. Wykonanie manicure hybrydowego trwa około 40 minut i jest bezbolesne. Pomalowane paznokcie utwardza sięza pomocą specjalnej lampy ze światłem UV, dzięki czemu lakier możemy dokładnie zaaplikować, Po utwardzeniu lakier hybrydowy nie ściera się, nie pęka i nie odpryskuje oraz nie matowieje. Paznokcie stają się bardziej elastyczne oraz wytrzymałe, a ich wygląd wciąż pozostaje naturalny. Malowanie hybrydowe nie powoduje alergii skórnych a usuwanie wykonanego wcześniej manicure wykonuje się specjalnym zmywaczem nie zawierającym acetonu.

LAKIEROWANIE HYBRYDOWE
Zabieg polegana oczyszczeniu i polerowaniu płytek paznokciowych oraz nadaniu im odpowiedniego kształtu. Po skróceniu paznokci odsuwa się także od płytki paznokcia odpowiednio wcześniej zmiękczone skórki. Na paznokcie nanoszona jest odżywka, w skórę wokół paznokci wmasowywana jest mocno nawilżająca oliwka. Na zakończenie zabiegu w skórę dłoni wciera się regenerujący balsam, jednocześnie serwując im rozluźniający masaż.

PARAFINA NA DŁONIE