masaże

MASAŻE LECZNICZE

MASAŻ KLASYCZNY

Jeden z najczęściej wykonywanych masaży, ma on za zadanie utrzymać organizm w stałym dobrym poziomie psychofizycznym. Ruchy głaskania, rozcierania i ugniatania zapewniają doskonałe i wręcz natychmiastowe rozluźnienie mięśni. Najlepsze efekty daje seria zabiegów.

MASAŻ MIĘŚNI GŁĘBOKICH

Ten masaż jest wyjątkowo skuteczny w przypadku przewlekłych napięć, znakomicie sprawdza się m.in. w przypadku sztywności karku, przy napięciach dolnego odcinka pleców, wady postawy, pozostałościach po urazach bądź też bolesnym barku. Jest on podobny do masażu klasycznego, ale ruchy w nim są wykonywane wolniej a nacisk kładziony jest na głębsze warstwy ciała.

MASAŻ SPORTOWY

Może być wykonywany przed i po wysiłku fizycznym. Podnosi wydajność i skuteczność mięśni, jednocześnie zabezpiecza je przed ewentualnymi urazami.

MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY

Celem masażu dla kobiet w ciąży jest zmniejszenie obrzęków, napięć i dolegliwości bólowych w okolicach podlegających nadmiernemu obciążeniu: barki, kark i szyja, grzbiet szczególnie z odcinkiem lędźwiowo-krzyżowym, kończyny dolne i stawy kończyn dolnych. W tych okolicach stosujemy techniki rozluźniające mięśnie oraz wzmacniające stawy i więzadła przygotowując organizm do wysiłku związanego z dodatkowym obciążeniem oraz porodem i okresem poporodowym.

MASAŻE RELAKSACYJNE

MASAŻ RELAKSACYJNY TRADYCYJNY

Celem masażu jest zmniejszenie napięcia mięśniowo- nerwowego i psychicznego, a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Jeżeli źródłem napięcia jest stres to można go usunąć stosując delikatne, spokojne, rytmiczne i powolne techniki masażu. Pozostawia niezapomniane uczucie lekkości i pełnej harmonii. Otoczkę tego zabiegu stanowi muzyka relaksacyjna, olejki eteryczne i blask świec.

MASAŻ LOMI LOMI NUI

Piękny, harmonijny masaż, łączący w sobie dotyk i taniec, a jego działanie wpływa zarówno na sferę fizyczna, jak też emocjonalną, a nawet duchową. Celem masażu Lomi Lomi jest nie tylko rozluźnienie naprężonych mięśni i praca z ciałem, ale zajmowanie się człowiekiem jako całością – włączając w to jego psychikę, emocje, ducha. Nasze stłumione emocje, stres, ciężkie przeżycia zapisują się w naszych mięśniach. Blokują przepływ siły życiowej – MANA w organizmie i zaburzając jego harmonię. Dzięki pracy z tym masażem można odblokować stłumione emocje, rozluźnić napięcia w ciele, a przede wszystkim pobudzić uzdrawiające siły naszego organizmu, aby w naturalny sposób pomogły wrócić nam do stanu równowagi.