makijaż
permanentny

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Daje permanentne poczucie piękna i komfortu w harmonii z naturą. Wykonujemy makijaż permanentny brwi nową metodą piórkową Taffy. Jest to metoda łagodna i nieinwazyjna. efekty makijażu permanentnego widoczne są o razu. Cały zabieg jest prawie bezbolesny i szybko się goi.

Metodą piórkową wykonuje się kreski. Uzyskany pojedynczy włos może być zróżnicowany od bardzo cienkiego do grubego. Metoda piórkowa w makijażu permanentnym brwi pozwala na rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi w każdej chwili. Dodatkowo uzyskany pojedynczy włos brwi jest jak naturalny, cienki i trwały.

Metoda piórkowa gwarantuje:

– 100% sterylności
– minimum bólu i opuchlizny
– pełną kontrolę zabiegową
– niewiele lub brak potrzeby retuszu
– krótki czas gojenia

Nasze brwi nie wyglądają jak jednolite upiorne plamy. Trudno odróżnić czy jest to makijaż permanentny czy naturalne brwi. W innych metodach makijażu permanentnego wykonuje się nakłucia w postaci kropek, punkt przy punkcie, co daje efekt plamy! Naszą metodą piórkową TAFFY wykonuje się realistyczny obraz brwi. Uzyskany pojedynczy włos może być zróżnicowany od bardzo cienkiego do grubego. Pigmentujemy jednym ruchem piórka jeden włos!

Nasza pigmentacja utrzymuje się średnio ok. 2-4 lata.

Pigmenty, które oferujemy i którymi pracujemy posiadają wszelkie wymagane certyfikaty jakości UE. Wśród naszych farb mamy kolory wspaniale harmonizujące ze skórą i naturalną barwą włosków brwi. Możliwe jest zagęszczanie, formowanie lub pełna rekonstrukcja brwi we wszystkich naturalnych odcieniach. „Włoski” wypigmentowane zachowują swoją subtelność kształtu przez cały okres jaśniejąc z czasem aż do zaniku . Ze względu na nieustające zmiany rysów twarzy okres 3-4 lat trwałości pigmentacji jest okresem optymalnym, aby za każdym razem po i przez cały czas dodawał uroku…